Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

[Teamwork] Оценяване на съотборниците ви от отборните работи

Здравейте,

Вече може да оценявате съотборниците си от отборните работи за курсовете "Web Fundamentals (HTML + CSS) май 2014" и "Java Basics май 2014". :)

- Как става това?

Кликате върху профилното си име в header-a на сайта и избирате от падащото меню опцията "Екипна работа" или направо отивате на ТОЗИ линк.

За всяка от отборните работи ще може да разпределите 100 точки между съотборниците си, а и ще трябва да дадете коментар с минимална дължина 300 символа за всеки от тях. Молим внимателно да разпределите точките между съотборниците си, тъй като няма да имате право да ги променяте.

Приятно оценяване! :)

ПП При някакви проблеми, моля, пишете само в тази тема :)

12
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

За хората, които са работили сами, т.е. "отбори" от 1 човек: 
Моля, изчакайте с оценяването на вашите съотборници до понеделник. Функционалността ще е завършена до края на деня. :)

2
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Оценките са вече нанесени. Съжаляваме за забавянето. :)

1
zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки
Здравете, относно точките искам да попитам  дали и тях трябва да записваме в коментарите, защото лично аз не вждам друго място, където бих могла да ги въведа. :)
0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

За точките има слайдери, чрез които се нагласят. Не проумявам как не си ги видяла, освен ако ползваш някакъв екзотичен браузър и те не работят на него.

0
zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки

На мен такива слайдери не ми се появяват, затова и питам, разбира се че щях да ги видя ако имаше такова нещо. Явно е бъг някакъв! Иначе работя с хром и само него ползвам.

0
zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки

Разбрах какъв е проблема. На домашният комп. съм на линукс, на линукс под хрoм слайдери не се появяват, но..след като отворих лаптопа, където съм на windows слайдерите се виждат. така, че има проблем реално.

 

Само, че току що оправиха проблема, вече имам слайдери и на линукс. Благодаря!

1
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

А ако имаме случай на съотборник , който така и не се е появил , как да го опишем това в 300 символа , малко е трудно :D 

7
budnikov avatar budnikov 15 Точки

Може да го нахраниш здраво и да изброиш цялото му потекло по женска линия  - може и да не ти стигнат 3000 символа :D

5
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Ужас, на доста места ще трябва да се ползва Lorem Ipsumlaughing

7
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Хаха , мисля , че и Lorem Ipsuma и поздрава за фамилията би изглеждал странно в ''досието'' им , но все пак шегата настрана - трябва да има такава опция . Направете примерно опция участвал/не участвал и ако не е участвал полето за коментар да е да кажем 50 символа ? 

7
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Оценяването на съотборниците задължително ли е?

3
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, добре е да оцените максимално обективно съотборниците ви. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.