Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

Кога да изкарам курса Структури от данни?

Въпросът ми е кога е най подходящо да изкарам курса Структури от данни (и след това Алгоритми)? Когато съм изкарал Programming Fundamentals или когато съм минал малко от професионалния модул?

1
Въпроси за SoftUni
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей.
Курса по структури от данни и алгоритми е най-трудния в СофтУни. Силно препоръчително е да минеш през него, обаче да го запишеш веднага след Тех модула е доста рисковано. Разбира се всичко зависи от това на какво ниво си ти и дали се чувстваш готов за този курс, но в нормалния случай е хубаво да изкараш поне някой от Advanced модулите преди него. Аз в момента мисля да запиша точно този курс, но вече съм минал JS Core и Java Advanced и се чувствам доста по подготвен.        

1
Iamnikkysiderov avatar Iamnikkysiderov 15 Точки

Ясно... и аз смятах, че е един от най-сложните курсове в Софтуни, обаче ми се струва и доста интересен и затова ми беше интересно, но тогава няма да бързам... Ще мина някои курсове от професионалния модул и тогава ще го изкарам.

0
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

С малко повече старание, а дори и предварителна подготовка (погледни за минали инстанции и материалите от тях) и след Programming Fundamentals може да го изкараш. Моят съвет е да прецениш нивото си и наистина да се информираш малко за материята в курса преди да започне. :)

1
DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Аз не виждам особен смисъл как JavaScript-a или това да пишеш MVC на Spring (Java) би повлияло? Според мен е по- добре даже първо да се учат структури от данни и алгоритми, преди да се почне с изграждането на цялостни приложения, при условие че има хора които са чували само за списъции нищо друго, а си нямат и представа как работи отдолу ...

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.