Loading...
Bibster avatar Bibster 11 Точки
Best Answer

Здравей! Доколкото разбрах, запазваме файловете в .psd, архивираме  в .rar или .zip, качваме ги в Google Drive или Drop Box и пействаме share линк-а.

 

0
MilenaAdzhemova avatar MilenaAdzhemova 50 Точки

Да точно така е!

0
mart2017 avatar mart2017 0 Точки

Здравейте, аз също имам проблем с качването на линка в системата на Софтуни. След качване на линка, той се вижда там, където пише отвори и съответно може да се свали оттам. Проблемът е, че в оранжевото бутонче продължава да пише "Прати URL" и системата не си сменя статуса - не пише, че е изпратено или нещо подобно.В този случай липсва обратната връзка и не е ясно изпратено ли е домашното или не е.

0
MarMariella avatar MarMariella 0 Точки

Точно над прати URL ,ако имаш Отвори Линка, значи ти е изпратено 

0
MilenaAdzhemova avatar MilenaAdzhemova 50 Точки

С dox.bg според мен е най-лесно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.