Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

diabet_peshtera avatar diabet_peshtera 0 Точки

ИЗРАБОТВАНЕ НА САЙТ ЗА СДРУЖЕНИЕ "ДИАБЕТ-ПЕЩЕРА"

Здравеите ,искам да се възползаме от възможността да осъвременим формите на общуване с нашите членове на нива технологии.Аз съм придседател на сдружението и за 14 ноември направих самоделка,страница,на сдружението,но ми липсват знания,опит и професионализам за да е на ниво.Сайта от който бехме имали полза може да е от няколко страница-заглавна,историческа,новини и контакти,да се управлява леко от лаик като мен,пестелива и скромна.Ние ще се стараем чрез сайта да предлагаме нови теории за борба с диабета и полезни практики срещу усложненията при лош контрол.Ще търсим позициониране в обществения живат на града и приобщаване на деца и младежи с диабет.Слоганът ни е:Заедно!Знаем ли-ще можем!Много ще се радвам проекта да събуди творческия порив на някой студент.Благодаря-Стоянка Чапарова

Тагове:
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

В момента върви курса Wordpress в който студентите трябва да направят сайт. Ето линк към темата - https://softuni.bg/forum/15146

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.