Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

guleff avatar guleff 0 Точки

[Teamwork] JavaScript Basics - Oтносно екипните проекти

Здравейте колеги,

Търсих навсякаде из форума,но не намерих нищо по въпроса как да се включа в екипните проекти по JS.На предните курсове ми излизаше покана за записване,но този път няма.Ако може някой да даде малко инфо по въпроса понеже нямах възможност да участвам в предните проекти както най вероятно няма да имам време да участвам и по време на PHP курса затова не искам да изпускам момента за JS или може би вече съм изтървал влака.И междудругото аз съм онлайн ако това има някакво значение за team work-a.

Благодаря ви предварително за инфото.

Тагове:
0
JavaScript Fundamentals
Anonymous:
Въпросът е получил отговор
mhl.yo avatar mhl.yo 10 Точки

Още не са пуснали записванията за екипната работа, иначе предполагам, че пак ще е с процорче-покана. До колкото разбрах ще трябва да правим игра. По график ще трябва да защитаваме работата на 30, 31 юли и 1 август.
Иначе,  това, че си онлайн е от значение само, че съотборниците ти ще са също онлайн и че ще защитавате сигурно пак онлайн.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Могат да защитават и присъствено, ако искат и имат възможност ;)

 

Отборният проект ще е игра.
Записването няма как да се изпусне - горе в сайта на видно място излиза съобщение за приканване да се запише човек ако иска, вероятно по случая ще бъде изпратен и подсещащ мейл.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Пуснати са вече записванията за Тиим проектите! Можеш да се запишеш!

0
MarioDandarov avatar MarioDandarov 27 Точки

А дали знаеш кога ще се разпределим по отбори, защото нещо не остава време, пък проекта не е много лесен. laughing

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

В понеделник ще излезнат готовите отбори.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.