Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Rumyanarusimova avatar Rumyanarusimova 20 Точки

Варианти за продължение след Extended Programming Fundamentals януари 2017г.

След приключване на този курс и с доплащане на 130 лв. за неприсъствена форма на обучение,кой е следвашият tech модул, който може да запиша в най-кратък срок? Има ли такъв, стартиращ през май месец т.г.? При 3 кредита и оценка 3.71 мога ли да продължа в новия модул без явяване на поправитерен изпит- т.е. да се явя отново след като премина 1 м.курс PF отново?

Тагове:
0
Programming Fundamentals
varbanov88 avatar varbanov88 38 Точки

Можеш да запишеш Tech Module do 15ти май тук. Най-добре го направи, защото оценката ти е много ниска и явно имаш сериозни пропуски в знанията, които са основополагащи. Може би ако не усвоиш материала добре след това ще ти е още по-трудно и най-вероятно оценките ще са слаби

1
dakata avatar dakata 26 Точки

Така, да предположим, че попълним пропуските в знанията и се справим чудесно на следващите нива, може ли на по-късен етап да повторим Tech Module за да си повишим кредитите? Примерно за професия PHP разработчик ми трябват 90 кредита и ако не ми достигнат кредитите как се процедира?

 

Поздрави,

даката

0
varbanov88 avatar varbanov88 38 Точки

ако си попълниш знанията няма да ти трябва да повтаряш модул... най-важното е да имаш знания да започнеш работа... а ако искаш допълнително кредити, за да получиш диплома, има много курсове, които също дават кредити и ти обогатяват знаниятата

2
Daniel.Kolev avatar Daniel.Kolev 9 Точки

Аз имам по-висока оценка, но въпроса ми е същия. Тъй като стоя и си чакам някакъв емайл с предложение за записване в следващия модул, който би трябвало да е Software Technologies.
Но не виждам някаква информация - кога почва, продължителност, колко парички е.. и тнт... :)

0
Viktor.Mirev avatar Viktor.Mirev 23 Точки

Още когато влезеш излиза в оранжево съобщение за предстоящите курсове, ако не отиди на обучения и от там виж следващия

0
dakata avatar dakata 26 Точки

Всъщност аз още не мога да разбера каква ми е оценката (Имам 170 точки) и какво се случва от тук нататък.

Би трябвало да получа имейл?

0
Rumyanarusimova avatar Rumyanarusimova 20 Точки

Имаш ли вече оценка?Аз все още не.

0
dakata avatar dakata 26 Точки

Пиши на контакти, ще ти отговорят.

0
12/05/2017 22:21:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.