Loading...
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

въпрос за задача personalBMI от advanced functions на javascript

Здравейте. За пореден път judge не се съгласява с решението на задачите, в случая на задача personalBMI. Може ли някой да разбере, защо в judge-a гърми и дава 0 точки при положение, че отговора и 100% верен? Значи ... направо бих отишал при сървъра на judge-a и да го изхвърля през прозореца!

Тагове:
-4
Module: JS Advanced
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Пробвах да пренапиша кода за да работи с масив от стрингове ама пак не става

0
petkoxray avatar petkoxray 113 Точки

Честно казано и аз имам проблеми с доста задачи,които си работят,но Judge не иска да ги приеме,а преди са работили и в Judge(като съм ги решавал преди).Това ме навежда на мисълта, че явно правят някакви промени и затова нещата не са наред.Но иначе ето решение на тази задача,което работи:

https://pastebin.com/q9eVmrj1

1
08/05/2017 14:20:57
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Аз го имам същия проблем.Сега започвам JS Core и предполагам че ще кажат по какъв начин приема входа джъдж вече.Иначе забелязах вече , че входа трябва задължително да има празен елемент от масив накрая.Не знам дали само това повлиява на задачите в джъджа или има още нещо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.