Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

user101 avatar user101 4 Точки

Задача - Metric Converter (Java)

Не мога да разбера къде бъркам, но каквото и да въведа в конзолата ми изписва само първото число + втория стринг (например при вход: 12 km ft - изход: 12 ft) Преобразуване не прави.. Ето решението ми: https://pastebin.com/6ABnQLT1

Мерси предварително.

0
Programming Basics 10/05/2017 21:45:55
TheXaXo avatar TheXaXo 8 Точки

Сравняване на стрингове не се прави с ==, а с .equals("другия стринг"). Според мен ти не влизаш изобщо в проверките.

0
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Правилно, всички проверки на стринг == стринг са "false"  (освен ако не реферират към един и същи адрес в паметта). Колегата правилно е посочил и верния начин    .equals()

0
10/05/2017 22:41:46
user101 avatar user101 4 Точки

Така стана вече! Мерси колеги :) !

0
kirililchev3 avatar kirililchev3 1 Точки

всичко ясно колеги само едно не ми стана ясно пробвах но не се получава. как сте закръглили до осмия знак след запетаята

 

0
kirililchev3 avatar kirililchev3 1 Точки

моят код е същия като на колегата и тръгва само при първия зададен вход с километрите и ярдовете на другите дава грешни решения

0
glane avatar glane -1 Точки

закръглянето става с %.8f- до осмия знак след десетичната запетая

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.