Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vkachanov avatar vkachanov 17 Точки

JS Core модул - не е ли добре да го има на всеки 4 месеца?

Здравейте,

Разглеждайки "План на учебните модули" в профила си, забелязах че модул JS Core не е наличен през Септември 2017.

Въпрос 1: Може ли да се кара JS Web без да е изкаран JS Core? В смисъл такъв, най-вероятно никой няма да ме спре да запиша JS Web, но разумно ли е от гледна точка на последователност на придобиване на знания?

Въпрос 2: Имайки впредвид, че това е задължителен модул и за четирите професии в СофтУни (както е и Tech Модула например), не е ли добре да го има на всеки 4 месеца (както е със Tech модула и Web Basics)?

Благодаря

1
Module: JS Advanced
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

1: Не е добра идея. JS Core поставя основни знания по JS, които ще са ти нужни за материала в JS Web.

2: Свързано е с наличието на зали и лектори, а именно техния недостиг. Хубаво е всички курсове да започват на всеки 4 месеца, но няма нито къде да се провеждат, нито кой да ги води. 

1
vkachanov avatar vkachanov 17 Точки

Благодаря за отговора!

Аз също смятах, че не е разумно да се кара JS Web без JS Core.

Колкото до това JS Core да го има на всеки 4 месеца, предложението ми беше от гледна точка на това, че JS Core е задължителен за всичките 4 професии, за разлика от други курсове. Иначе е разбираемо, че зависи от наличието на зали и лектори, а може би и от интереса към курса.

А може ли някаква идея какво да запиша от Септември като съм се насочил към JS / Front-end, JS Core няма да го има, а дотогава ще съм изкарал Programming Basics, Tech Modul и Web Basics? Или поне насока към кого да се обърна с този въпрос?  

0
worminer avatar worminer 104 Точки

тъкмо вчера започна JS Core a JS web започна миналата седмица ..
https://softuni.bg/trainings/1649/js-fundamentals-may-2017

0
23/05/2017 10:13:51
vkachanov avatar vkachanov 17 Точки

Благодаря, но в момента карам Tech Modul и Web Basics, затова въпроса ми беше за Септември.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.