Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Chris avatar Chris 2 Точки

Относно онлайн обучението

Въпросът ми е най-вече към екипа на СофтУни и той е относно търсенето на работа за онлайн студентите.

Понеже до колкото си спомням г-н Наков беше казал, че от СофтУни ще ни търсят работни места, с цел след края на 3-то ниво всички, които искат, да започнат работа.

Забелязах, че тук в раздела за плановете и формите на обучение опциите "има достъп на студентски стажове в български фирми" и "има достъп до работодатели и интервюта за работа" са достъпни само за присъствените студенти.

Искам да попитам, защо тези опции не са достъпни за онлайн студентите и дали това означава, че само на присъствените студенти, ще се помогне в намирането на работа или има някакво объркване и не съм разбрал правилно.

Благодаря предварително.

1
Въпроси за SoftUni
Anonymous:
Нарушава т.2 от Правилата на Форума.
За информация по темата посетете линка: https://softuni.bg/forum/questions/details/1217
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

И друг път са пускани такива теми. Последният отговор на Наков:

"Ако сте добри, стажове и работа ще има, без значение в каква форма на обучение сте се записали."

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравей,

може да прегледаш тази тема: https://softuni.bg/forum/questions/details/1217

Един колега също имаше подобен въпрос и от екипа са му отговорили достатъчно изчерпателно. Разгледай темата, надявам се да ти е от полза. smile

1
Chris avatar Chris 2 Точки

Благодаря за помощта. Съжалявам, че повторих въпроса, не бях видял, че има вече такава тема.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.