Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Ако имате още ден живот...

Представете си че имат 24 часа оставащ живот ,имате всичките софтуерни и хардуерни програмни умения на света да създадете каквото си поискате за това време. Какво бихте създали за
да промените света ? :)

Едит: 
Снощи вечерта преди да си легна ми хрумна тази безумна идея, и си казах: хмм я да постна да видим какво ще стане, или хората ще се искефят и ще си мръднат въображението да измислят нещо интересно или ще ме хейтнат че пускам тъпа тема.Сега като прочетох  коментарите резултат е горе долу 50% 50%  . Ако не друго поне се завърза  дискусия.Аз също смятам че всеки трябва да  е свободен да поства това което го вълнува в категорията Общи приказки, и ако на някой не му харесва съсдъражанието на такива теми има право да ги пропусне ,както правя и аз когото някаква тема не резонира с моите интереси. Също така никъде не казано че темите в Общи приказки трябва да са пряко свързани със Софтуеар Уни или програмиране . Тази тема не съм я постнал от глад за плюсчета , защото знам че плюсовете се дават когато това което питаш , коментираш или постваш има стойност  и служи за това.  Благодаря на хората отговорили на въпроса , благодаря и на възмутилите се. Уважавам личния избор на всеки и правото на всеки да реагира по начина по който смята за добре.  


2
Общи приказки
coaster avatar coaster 412 Точки
Телепортиране! (да предположим, че имам и всичките необходими знания по физика :D)
0
birkoff avatar birkoff 46 Точки
Туй твоето е елементарно!! :д
0
birkoff avatar birkoff 46 Точки
Тъй като сме в научната фантастика..... Алгоритъм който предсказва, или променя бъдещето. (Не мога да повярвам че ти се вързах :д )
0
WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки
Ако мога да създам всичко, няма да умра на другия де ;)
0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
Този форум се напълни с тъпотии ... това софтуерен форум ли е или bgmama? Има ли хора да го следят този форум? За една седмица се напълни с излишни теми, когато искаш да намериш нещо, и да искаш не можеш... 
Ако не знаете къде да си губите времето, не го правете тук!!! Така губите времето и на други хора!

Ако така мислите, че ще спечелите "+" и мислите, че ще вземете изпита си така, жестоко се бъркате!!!
5
Blizz avatar Blizz 33 Точки
Аз не мога да намеря темите свързани с домашни бе човек :D яко
3
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
То едва ли някой ще намери домашни тук.
Една тема се повтаря по минимум 5 пъти.
Има 3 пъти повече теми НЕсвързани с СофтУни.

И всеки си мисли, че с една тема ще спечели 100 +-са и ще вземе изпита.. 
1
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки
Самата категория " Общи приказки " е създадена с цел комуникиране между хората на други теми , с цел сближаване.Ако някой търси нещо специфично , нека го търси чрез категориите.Според мен темата е интересна и е точно на мястото си . :)
8
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки
Ще програмирам нанороботи ,така че да не умра след 24 часа . След това ще ги програмирам така че да не умра никога . :)Само ще ми трябват малко познания по медицина и електроника , но да предположим ,че ги имам .
-1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки
Много "бързо" след това ще съжаляваш че си го направил ;)
2
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки

Грешката е моя . Ще ги програмирам така ,че да не остарявам.Действително вечното и абсолютно безсмъртие не е нещо ,което някой е сигурен,че иска .

-1
petko.genchev avatar petko.genchev 0 Точки
Ако имаш ЕДИН ДЕН ЖИВОТ ТИ ЩЕ ПРОГРАМИРАШ ИЛИ ЩЕ ЖИВЕЕШ ? 
1
Masovski avatar Masovski 211 Точки
Някои живеят, за да програмират. : )
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.