Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Ако имате още ден живот...

Представете си че имат 24 часа оставащ живот ,имате всичките софтуерни и хардуерни програмни умения на света да създадете каквото си поискате за това време. Какво бихте създали за
да промените света ? :)

Едит: 
Снощи вечерта преди да си легна ми хрумна тази безумна идея, и си казах: хмм я да постна да видим какво ще стане, или хората ще се искефят и ще си мръднат въображението да измислят нещо интересно или ще ме хейтнат че пускам тъпа тема.Сега като прочетох  коментарите резултат е горе долу 50% 50%  . Ако не друго поне се завърза  дискусия.Аз също смятам че всеки трябва да  е свободен да поства това което го вълнува в категорията Общи приказки, и ако на някой не му харесва съсдъражанието на такива теми има право да ги пропусне ,както правя и аз когото някаква тема не резонира с моите интереси. Също така никъде не казано че темите в Общи приказки трябва да са пряко свързани със Софтуеар Уни или програмиране . Тази тема не съм я постнал от глад за плюсчета , защото знам че плюсовете се дават когато това което питаш , коментираш или постваш има стойност  и служи за това.  Благодаря на хората отговорили на въпроса , благодаря и на възмутилите се. Уважавам личния избор на всеки и правото на всеки да реагира по начина по който смята за добре.  

2
Общи приказки
coaster avatar coaster 415 Точки
Телепортиране! (да предположим, че имам и всичките необходими знания по физика :D)
0
birkoff avatar birkoff 46 Точки
Туй твоето е елементарно!! :д
0
birkoff avatar birkoff 46 Точки
Тъй като сме в научната фантастика..... Алгоритъм който предсказва, или променя бъдещето. (Не мога да повярвам че ти се вързах :д )
0
WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки
Ако мога да създам всичко, няма да умра на другия де ;)
0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
Този форум се напълни с тъпотии ... това софтуерен форум ли е или bgmama? Има ли хора да го следят този форум? За една седмица се напълни с излишни теми, когато искаш да намериш нещо, и да искаш не можеш... 
Ако не знаете къде да си губите времето, не го правете тук!!! Така губите времето и на други хора!

Ако така мислите, че ще спечелите "+" и мислите, че ще вземете изпита си така, жестоко се бъркате!!!
5
Blizz avatar Blizz 33 Точки
Аз не мога да намеря темите свързани с домашни бе човек :D яко
3
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
То едва ли някой ще намери домашни тук.
Една тема се повтаря по минимум 5 пъти.
Има 3 пъти повече теми НЕсвързани с СофтУни.

И всеки си мисли, че с една тема ще спечели 100 +-са и ще вземе изпита.. 
1
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки
Самата категория " Общи приказки " е създадена с цел комуникиране между хората на други теми , с цел сближаване.Ако някой търси нещо специфично , нека го търси чрез категориите.Според мен темата е интересна и е точно на мястото си . :)
8
Ще програмирам нанороботи ,така че да не умра след 24 часа . След това ще ги програмирам така че да не умра никога . :)Само ще ми трябват малко познания по медицина и електроника , но да предположим ,че ги имам .
-1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки
Много "бързо" след това ще съжаляваш че си го направил ;)
2

Грешката е моя . Ще ги програмирам така ,че да не остарявам.Действително вечното и абсолютно безсмъртие не е нещо ,което някой е сигурен,че иска .

-1
petko.genchev avatar petko.genchev 0 Точки
Ако имаш ЕДИН ДЕН ЖИВОТ ТИ ЩЕ ПРОГРАМИРАШ ИЛИ ЩЕ ЖИВЕЕШ ? 
1
Masovski avatar Masovski 211 Точки
Някои живеят, за да програмират. : )
1