Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Windows 10 ERROR - WATCHDOGS

Здравейте,

Наскоро си закупих нов лаптоп със Windows 10, но вчера ми показа грешка на син екран със errorcode: WATCHDOGS. Някой запознат може ли да ми каже дали е нещо сериозно и как да го оправя?

Благодаря!

Тагове:
0
Общи приказки 27/05/2017 12:20:29
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

Крис прегледай това видео "DPC WATCHDOG VIOLATION! Fix - Howtosolveit", ако видеото не ти е от полза снимай екрана на лаптопа ти със телефонат си и качи снимката за да видим малко повече подробности за грешката която Windows-а ти дава.

0
Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Благодаря за отговора! Четох, че е нещо свързано със SSD-то, но ако се покаже отново ще го снимам! Благодаря!

0
Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Благодаря за помоща!

0
judithpreston avatar judithpreston 1 Точки

Have you got any useful information from the answers of the members? If so, then please suggest me the best method from it. If you don't mind then please go through with this link https://validedge.com/dpc-watchdog-violation/ and check whether it is useful or not? 

0
19/04/2019 08:09:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.