Loading...
bojidar95 avatar bojidar95 9 Точки

[Programming Fundamentals] Methods and Debugging - 01. Blank Receipt

Това е решението ми на тази задача, но ми дава 0 точки.

Пробвах също и с 

Console.OutputEncoding = System.Text.Encoding.UTF8;

. но дава Runtime Error.

На компютъра ми работи идеално, а без Encoding принтира "c", вместо ©.

Тагове:
0
Programming Fundamentals 29/05/2017 16:04:20
AdemTsranchaliev avatar AdemTsranchaliev 2 Точки

Здрасти, явно е станало нещо с judge защото преди 1 месец постнах това решение https://pastebin.com/5eg2kvbm и ми даваше 100/100, но сега ми дава 0/100 на същото решение на което ми даваше 100.

0
28/05/2017 00:40:28
bojidar95 avatar bojidar95 9 Точки

Като цяло и аз така предположих. Възможно е да има някаква промяна в задачата, която не е отразена в условията. Надявам се някой от екипа да отговори, ако не - ще ги питам в понеделник.

0
Rumyanarusimova avatar Rumyanarusimova 20 Точки

Махни ASCII кода, копирай от условието чара и му сложи отпред @

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.