Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

Виждам, че слагаш картите в HashSet, след това ги пресмяташ и ако има човек с такова име му добавяш стойността...

Защо не опиташ всеки играч в Речника Value-то му да бъде не сбора от карти а HashSet от картите които има, това ще ти гарантира, че от всички инпути, няма да има повтаряща карта.

След това при принтирането си пресмяташ сбора.

ПП Не съм решавал задачата и я погледнах туку що, възможно е да не съм доразбрал нещо по условието, но не прече да пробваш :)

0
georgiab avatar georgiab 34 Точки

Гърми ти при първата 10ка. На cardPower[card[0].ToString()] * cardType[card[1].ToString()]; подаваш card[0], което при card = "10S" e 1. "1" го нямаш в cardPower речника като ключ и оттам ти хвърля 'System.Collections.Generic.KeyNotFoundException'.

Надявам се да ти помогне това да подкараш твоето решение :) Ако имаш нужда от примерно решение само с един речник може да погледнеш това https://pastebin.com/gEuwxzk8

EDIT: Пробвай ето https://pastebin.com/mKDnDqgb Със Substring вече не гърми, но има грешка при изчисленията, защото не връща правилен отговор за последните двама играчи.

1
29/05/2017 20:19:42
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.