Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

danslavov avatar danslavov 22 Точки

Даже не знам дали темата е за този раздел, но все пак дай малко повече от кода, примерно цялото условие на цикъла, за да се види кое точно не е както трябва.

0
livinglegend avatar livinglegend 0 Точки
namespace numbers12345
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            for (int i = 1; i <= 5; i++)
            {
                Console.WriteLine(i);
            }
        }
    }
}

  и ми изкарва празен команден прозорец,възможно ли е нещо антивирусната да е изтрила?

0
31/05/2017 13:00:50
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Мда, не изглежда да е от кода. Може нещо по настройките на IDE-то или примерно да стартира друг клас с Main метод в него. Сори, ама не ми се е случвало, за да ти помогна по-конкретно.

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

струва ми се че ти липсва един using System;

наи отгоре ако това ти е кода

0
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Хаха, вярно че липсва. Аз пък тоя код от 5 реда го гледах, гледах и не видях нищо. То ако изобщо for цикълът е към System, би трябвало да даде грешка още като се пише.

0
livinglegend avatar livinglegend 0 Точки

има си го просто не съм копирал целия код

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Сигурно се стартира първия проект в Solution explorer десен бутон ----> set startUp project ---> current selection

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.