Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AsenCME avatar AsenCME 9 Точки

[C# Advanced] 2. Diagonal Difference

цЗдравейте приятели,
Решавам си аз тази задача, правя си тестовете и всичко минава, после хоп - нито една вярва в Judge-а и всичко гърми с Runtime Eror, само двата нулеви теста си минават. Ето кода, ако някой успее да ми каже какво съм забравил ще му бъда много благодарен!

Условието е да се въведе матрица и после да се намери разликата между сбора на числата от двата диагонала.

Тагове:
0
C# Advanced 01/06/2017 17:36:48
FireHead avatar FireHead 44 Точки
Best Answer

Заповядай колега - ЦЪК

0
AsenCME avatar AsenCME 9 Точки

Ехаааа браво, благодаря!

0
georgiab avatar georgiab 34 Точки

И аз имам същият проблем.

Благодаря предварително!

 

0
31/05/2017 14:08:15
Yulaw avatar Yulaw 7 Точки

При splita добавете да премахва empty entryta.  Split(new char[] { ' ' }, StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries

3
georgiab avatar georgiab 34 Точки

Благодаря!!! smiley

0
LiardaZZ avatar LiardaZZ 26 Точки

Ох човече много благодаря! Не мога да разбера защо никъде не се споменават тези неща в условията. Изгубих много време да мисля какво не е наред. Дано на изпита няма такива работи.

0
jish91 avatar jish91 3 Точки

Ето го и моя код https://pastebin.com/9AFXiK7e

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.