Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Чисто любопитство - с Java ли е офертата?

0
a_banderov avatar a_banderov 19 Точки

Има доста места за JAVA. Погледни сайта им :) Сигурно и офертата на @javor е с Jаva :)

CLICK

0
birkoff avatar birkoff 46 Точки

Еми, аз чух само, че само "ГОЛЕМИ". С друго за съжаление не мога да помогна. Успех на итревюто!

0
javor avatar javor 0 Точки

Още нищо не са ми предложили само ме питат дали съм заинтересован след като отговоря положително ще ме канят на интервю или там каквото правят

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Ами виж, по-принцип за интервю няма "заслужава си или не". Нищо не ти пречи да се пробваш и да получиш отговори на въпросите си. Тук във форума едва ли някой ще ти каже нещо по-"вътрешно" за който и да е работодател, било то хубаво или не. Иначе аз много се изкефих като излезе новината, че си отварят звено тук, защото те наистина са доста голяма и респектираща компания. Но ако искаш да бъдеш game dev, както си писал в профила си - не е там мястото.

PS. Composing software xD

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.