Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xesoin avatar xesoin 9 Точки

Заснемане на лекциите

Здравейте уважаеми лектори, колежки и колеги тъй като  видео лекциите са някак си малко гадни за четене така както се записват защо не направите начина на записване на лекции с програмите който ползвахте в академията на Телерик там се виждаше всичко и беше перфектно. Също така няма да има този проблем като на лекцията от KVM семинара по време ня  лекцията  някой от колегите който са били на място застава пред камерата и беше малко гадно поне за мен. 

Поздрави, Венцислав Динев

Тагове:
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Видеата се записват с камера и с програма, която записва екрана. Просто явно тези от камерата по-бързо се обработват и за това ги качват първи.
1
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки
Съдейки по скоростта на качване на двете видеа от "Въведение в програмирането", записаните от камерата проблеми със софтуера на лаптопа на "Примитивни типове и променливи" и все още липсващия скрийн кепчър от тази лекция, може би кепчърът е липсващ или непълен. Вероятно случаят е изолиран и при следващите лекции пак ще има по два варианта. Никой не е заставал пред камерата досега на качените записи или не съм наблюдавал внимателно. :) Лично на мен ми е много по-реалистично и интересно да гледам от камерата, но всеки си има предпочитания. Дразни ме и че Ютюб няма по-плавни опции за скоростта на плейбек, но за това ревах в друга тема. 
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Колега ето видео което намерих в канала в Youtube на университета:
ЦъкЛекция: Примитивни типове и променливи
Курс: C# Basics

Трейнър: Евлоги Христов

Дата: 9.03.2014
Цък Същата лекция обаче на английски

Lesson: Data Types and Variables 
Course: C# Basics 

Trainer: Svetlin Nakov

Date: 11-March-2014

 
0
xesoin avatar xesoin 9 Точки
да има някой лекции който са заснети направо с програмите който ползваха в  академията, но все пак тук още има видеа който се снимат с камера, имах предвид  да се снимат направо лекциите с програмите а не с камерите защото така ще ние по лесно на всички да виждаме командите и скрипта или ще трябва да тегля/теглим презентациите и то там да ги пишем и така нататък . 
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Идеята е всяка лекция да се снима и с програма и с камера! Обаче явно не се качва на време всичко. Принципно както има 5 групи за една лекция, би трябвало да има 5 варианта на лекцията с камера и 5 варианта с програмата от екрана. Просто за момента не са качени всички.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.