Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Поправителен C# Basics курс

Здравейте колеги!

Вече съм студент в СофтУни, дори отлично минах Web Fundamentals курса, но в профила ми седи една "грозна" оценка по C# Basics курса, понеже не бях пратил всички домашни и на изпита не се представих добре. Та се питам дали не може да карам целия курс отново, отначало, да си предам всички домашни, да се представя добре на изпита и тази оценка да се махне, за да се появи по-добра?

Поздрави,

Даниел

3
Въпроси за SoftUni
NorthMania avatar NorthMania 22 Точки

Колега относно домашните не знам, но можеш да се явиш на поправителен изпит по C#. Мисля че ако успееш да си решиш задачите, оценката ще ти е достатъчно висока с или без домашните. :)

Поздрави,

Александър

1
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки
Аз искам да карам целия курс, отново, защото сега, като гледам гледам видеата от JavaScript Basic, забелязвам, че всяко второ изречение на Наков е: "Това ще го кажем по-набързо, защото го знаете от C# Basics". Да ама аз не карах изпита сериозно и заради това си патя сега. Та идеята ми беше да си почна от 0 курса и да си гледам видеата и да си пиша предавам домашните и накрая да си взема изпита.
0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Това е въпрос, който трябва да зададеш на екипа директно по емайл отколкото тук. Ще ти отговорят достатъчно бързо отколкото да чакаш някой да забележи тази тема.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Може, разбира се. В момента е отворено кандидатстването за сезон Януари 2014 със започващо ниво 0 през септември. Изоплзвай формата за кандидатстване, за да заявиш желание за участие: https://softuni.bg/apply. Знаем, че вече си подавал документи и си одобрен, но това е просто формално изискване на системата ни - трябва да имаш кандидатура за съответния сезон. Не се притеснявай, това няма да повлияе на другите ти оценки.

1
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

И после оценката от изпита ще бъде заместена с текущата в профила ми?

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Точно така. Ще бъде вписана по-високата оценка.

5
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
Това само за C# ли важи? Или и на други изпити може да се явява?
0
pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Здравейте, няколко дни по-късно.

Аз се записах успешно, но нещо не мога да се ориентирам относно изпитите дати и кога започва курса. Та някой може ли да ми каже за коя група съм записан (кога почва курсът) и евентуално, ако се знае кога ще бъде изпитът?

Благодаря предварително!

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
  • Кандидатстването е отворено за присъствено и онлайн обучение за подготвителен курс (ниво #0), стартиращ на 13 септември и приключващ през ноември.
  • Първият приемен изпит за обучение в СофтУни (за ниво #1, стартиращо през януари) ще се проведе на 8 ноември 2014 г

 

За групите ти не мога да кажа, трябва да си видиш в обучения - > C# Basics Септември 2014

Off-topic: Сигурен си, че си записал правилния "сезон", нали? Защото има отворено записване и за текущия C# Basics, който се довършва и чийто приемен е този месец ако не се лъжа.

0
vasil.jivkov avatar vasil.jivkov 39 Точки

Подготвителният курс ще започне на 13 септември в 18:00 ч и ще се провежда всяка събота пo това време в продължение на 8 седмици.

Има изпит на 26ти Август който мисля , че те устойва повече , все пак са 25 дена от днес и би могъл да се подготвиш добре , но не знам дали могат да те допуснат до него може да попиташ на е-майла им (отговарят страшно бързо).

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

 vasil.jivkov, могат да го допуснат, все още е отворено онлайн записване за текущия C#

Малко датите ни се разминават обаче, откъде ти е информацията?

Крайна дата за подаване на документи за онлайн обучение/допускане до приемен изпит: 17 август, 23:59 ч.

Приемният изпит за обучение в СофтУни (за ниво #1, стартиращо през септември) ще се проведе на 22 август 2014 г.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.