Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VladimirPetukhov avatar VladimirPetukhov 28 Точки

Training Lab-Problem

Отново и отново един и същ проблем на всички програми.Ето какво ми казва ЕХЕ-то:Input string is not a correct format.

Ето го и кода:(по принцип го прави на всички)

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Learning_Room
{
    class Program
    {
        static void Main()
        {
            var width = double.Parse(Console.ReadLine()) * 100;
            var height = double.Parse(Console.ReadLine()) * 100;

            var cols = Math.Truncate((height - 100) / 70);
            var rows = Math.Truncate(width / 120);
            var seats = rows * cols - 3;
            Console.WriteLine(seats);

 

        }
    }
}


 

Тагове:
0
C# Advanced 09/06/2017 14:34:33
Sim0o0na:
Пиши темите си според правилата на форума.
Вече има тема по въпроса -> https://softuni.bg/forum/8628/coding-101-exam-6-march-2016-01-training-lab
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

При мен кода в Main() метода се изпълнява без грешка.

При стартиране на .exe - то също не ми дава грешка.

0
09/06/2017 16:35:41
VladimirPetukhov avatar VladimirPetukhov 28 Точки

Да интересно и на мен на другия комп не ми дава грешка.

0
icowwww avatar icowwww 2673 Точки

Има ли разлика при въвеждането на 3.5 вместо 3,5 или обратно?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.