Loading...
kosyokosev avatar kosyokosev 27 Точки

Как да си сваля презентациите от лекциите и условията на задачите?

Здравейте,

ще се повторя със заглавието,но проблема ми е че не откривам как да си сваля презентационните материали от лекциите и условията на задачите.Не знам дали не е някаква мярка против разпространението им.

Благодаря предварително.

0
Въпроси за SoftUni
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

още в началната страница на софтуни има 6 малки прозореца : 

МОИТЕ КУРСОВЕ 

МОИТЕ ДОМАШНИ 

ГРАФИК ЗАЛИ 

МОИТЕ ПРЕДСТОЯЩИ ИЗПИТИ 

МОИТЕ ПОСЛЕДНИ РЕСУРСИ 

ПОСЛЕДНО ОТ ФОРУМА

 

всички видея, презентации, условия на задачите са в МОИТЕ ПОСЛЕДНИ РЕСУРСИ

ако все пак не си намираш условията на задачите обикновенно ги има в judge още в 1та задача под името му има "Условия" цъкаш и то се тегли

 

0
10/06/2017 20:17:39
kosyokosev avatar kosyokosev 27 Точки

Благодаря за отговора.От джъджа се свалят условията,но за пресентациите си остава проблема.Дори да ги отвориш от МОИТЕ ПОСЛЕДНИ РЕСУРСИ неможеш да си ги свалиш на компа,а само можеш да ги четеш.

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

ЛИНК това е от моя курс, но всички курсове са идентични

там където виждаш "Документ" след него има линка за сваляне на документа/презентацията

0
11/06/2017 12:51:36
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

Под всеки качен материал, било то презентация или условия на упражнения, има линк за директно изтегляне  --> http://imgur.com/a/BY7Lu

Надявам се да съм помогнал!

Успех! smiley

3
kosyokosev avatar kosyokosev 27 Точки

Благодаря много,точно това ми трябваше:)

0
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

За кой курс става въпрос? Записан ли си в него? Курсът "отворен" ли е?

0
kosyokosev avatar kosyokosev 27 Точки

Става въпрос за Java DBFundamentals и съм записан в него.Но си реших проблема с помоща на jivako000.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.