Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
AsenCME avatar AsenCME 9 Точки

[C# Advanced] Regular Expressions - Problem 11. Semantic HTML

Здравйте, някой случайно да е успял да реши задача 11 от Regular Expressions в C# Advanced? Аз не можах да се справя. Ако някой е успял моля да ме светне или поне да прати решението. Ще съм много благодарен!

Тагове:
0
C# Advanced 11/06/2017 17:17:45

Да, беше полезно. Мерси и на теб!

0
krum_43 avatar krum_43 630 Точки

Линка не води до решението.                                     

0
Elena123456 avatar Elena123456 224 Точки

Здравейте @ krum_43 ,

дълго време търсих Judge на C# за тази задача и се оказа, че изобщо не фигурира във Фундаментал модула- няма я в "More Exercise-RegEx" на курсовете след 2018. И съответно не успях да немеря Judge за нея нa C#, но намерих тази тема, в която има решение на C#, но както казах, не съм успяла да го тествам- https://softuni.bg/forum/23770/06-html-parser-ot-regex-expressions-exercise .  Доколкото успях да прочета, има грешен тест в Judge и за да е 100/100 е небходимо да се хардкодне резултата на последния тест.  В същата тема има и видео на Java, ако искате да проследите логиката, абстрахирайки се от синтаксиса.

Поздрави!

1
14/01/2021 22:25:06
DragomirProychev avatar DragomirProychev 7 Точки

Все още не съм стигнал до нея, но ако искаш можеш да видиш решението от изпита, на който се е паднала : https://judge.softuni.bg/Contests/29/PHP-Basics-Exam-31-August-2014 (за съжаление на php, но предполагам поне регекса ще ти помогне)

0
11/06/2017 13:28:15

Благодаря! :)

0
sktomov avatar sktomov 49 Точки

Здравей,

Тази неделя я решаваха. Виж видеото от 1:59:45.

Поздрави,

0

Ясно, благодаря!

0
samhatter avatar samhatter 2 Точки

Enjoy Body Spa and Massage in Bangalore.Looking For Body Scrub Wrap & Massages. Avail Discount On First Visit. Get Discount On Packages. 100% satisfaction guaranteed.Body Massage Services & Body Massage Services For Home offered by our Massage Parlour in Bangalore.

0
samhatter avatar samhatter 2 Точки

Avail Discount On First Visit. Get Discount On Packages. 100% satisfaction guaranteed. For more - click here.

0