Loading...
gadjov avatar gadjov 115 Точки

[C# Advanced] Use Your Chains Buddy

Здравейте, решавам задача Use Your Chains, Buddy, ето и кода ми  88/100 трети тест гърми. След като се помъчих да разбера какво става и не успях, намерих теста и до колкото аз виждам аутпута ми е същия като в теста, ето и линк към тестовете. Някой може ли да помогне/каже къде/какво бъркам. Благодаря предварително!

Тагове:
0
C# Advanced 13/06/2017 11:01:45
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Поправи си регекса от :
const string pattern = "(?<=<p>).+?(?=<\\/p>)";

да стане:

const string pattern = "(?<=<p>).*?(?=<\\/p>)";

При твоят вариант иска да има поне един символ.

1
gadjov avatar gadjov 115 Точки

100/100 Благодаря! Не се бях сетил, че параграфа може да е празен :) 

0
gogokotsev00 avatar gogokotsev00 32 Точки

Много добро решение, колега, обаче имам една забележка - в регекс кода "(?<=<p>).+?(?=<\\/p>)" трябва да имаш една ' \ ' във второто <р>

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.