Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gamebooker avatar gamebooker 2 Точки

Липсващи линкове с авторови решения и тестове в judge

Здравейте,

до вчера в judge, в изпитните задачи от минали години, над прозорчето за submit на всяка задача имаше един zip файл с авторови условие, решение и тестове.

Макар да пиша на python, а решенията да бяха на C#, на мен би бяха много полезни, включително текстовите файлове с тестове на вход и изход.

От днес не ги намирам, включително за задачи, за които вече съм ги виждал.

Целенасочено ли са махнати или е някакъв бъг? Може ли да ги върнете?

Предварително много благодаря!

0
Предложения и проблеми 12/06/2017 23:24:50
gamebooker avatar gamebooker 2 Точки

update:

Днес виждам, че изпитите от 6 и 26.03.2016 и от 24.04.2016 имат само условия. А със сигурност в тях има задачи, на които преди няколко дни съм теглил целия архив с решението и тестовете - примерно задачата за Поправка на плочки.

Изпитите от юли и август 2016 имат целия архив с условие, авторово решение на C# и тестове.

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.