Loading...
thereishope avatar thereishope 77 Точки

Здравей, ти си в групата , отиди на профил , после отбори и ще видиш. Даже съм ти пратил имайл още в началото, добави ме по скайп и ще те аддна към конферетния!

0
thereishope avatar thereishope 77 Точки

puding_go

 

АКО БЕШЕ СИ НАПРАВИЛ ТРУДА ДА СИ ПОГЛЕДНЕШ ЕМАЙЛА ИЛИ ДА ЦЪКНЕШ НА ПРОФИЛА МИ СЪЩО ЩЕШЕ ДА СТАНЕ

0
15/06/2017 22:42:35
NikolaSpasovMiloshev avatar NikolaSpasovMiloshev 0 Точки

човек прерових си цялата поща имейл от теб нямам

 

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Проблемът разрешен ли е? Аз не виждам никакви чакащи request-и.

0
NikolaSpasovMiloshev avatar NikolaSpasovMiloshev 0 Точки

Не е разрешен проблема става въпрос за гейсбук групата още ми показва че не съм одобрен

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Има вероятност да чакаш за друга група, защото в нашата няма чакащи request-и. Това е името ѝ "SoftUni - CSharp Fundamentals - May 2017" http://https://www.facebook.com/groups/427723467598045/

Опитай пак или ми прати приятелство и ще те добавя.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.