Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jean1 avatar Jean1 3 Точки

[ C# Advanced] Problem 11. Party Reservation Filter Module - 80/100

Здравейте,

Не мога да намеря къде имам грешка тестовете които пробвам минават перфектно но на 3-ти тест в judge гърми...

Ще съм благодарен ако някой ме насочи къде ми е грешката: код.

Благодаря предварително!

Тагове:
0
C# Advanced 16/06/2017 14:45:56
DragomirProychev avatar DragomirProychev 7 Точки

Здравей, и извинявай за късния отговор.

В една от else if проверките имаш синтактична грешка, написал си Lenght вместо Length. Мисля че проблема може да идва от там.

0
dimitar9111 avatar dimitar9111 54 Точки

Предполагам че проблема ти е в Except- та който ползваш,понеже решенията ни са почти идентични,

и единствената разлика е че аз директно сортирам с Where в guests листа.

Моето решение>>  https://pastebin.com/w5ASgpWB

0
17/06/2017 14:02:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.