Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Днешната JS Basics лекция (22.07) се мести утре

Колеги, днес (22.07.2014) ЧЕЗ ни изненадаха по ужасно непрофесионален начин: в сградата на СофтУни няма ток от сутринта и се очаква да има след 16:30 часа. Това го научихме днес сутринта, без предупреждение.

Налага се следната промяна в графика: занятието по JavaScript Basics от днес (вторник), 14:00 часа се мести утре (сряда) отново от 14:00 часа.

Други промени не се очакват. Днес (вторник) вечерта от 18:00 остава подготовката за C# изпитите.

6
Anonymous:
Темата не е актуална.
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Мисля, че модераторите трябва да сложат темата на първо място във форума за днес. Може би не е лошо да се пратят и имейли, аз лично случайно видях поста във фейсбуук, а тук е чак на 5-6 място (във форума).

 

Edit : без да искам сам си скрих отговора и сега си стои така

3
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Малко по рано да бяхте казали.... :(, а тия от ЧЕЗ голяма профилактика направиха, до сега си седяха с ръце в джобовете и като ги заваля дъжда се качиха по колите и си заминаха

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

По- гадно от това жена ти да те напусне, е да няма лекция в Софтуни а по- гадното е да вали и да няма лекция в софтуни а най- гадно е да дойдеш до софтуни да няма лекция и да си мокър целия и защото си асистент да чакаш до 18 другата лекция ,като мен навън на дъжда елате поне отворете залата моля 

или поне да дойде някой да си лафим
10
kasskata avatar kasskata 492 Точки

А ще дойде ли някой от лафката поне да работим вътре щото сега има ток

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Ще дойдем след малко.

1
kasskata avatar kasskata 492 Точки

6 човека. Ще ви чакаме пред залата значи :-D 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.