Loading...
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Когато регистрираш човек с license plate и той вече е регистриран с някакъв License plate ... Не трябва да принтираш подадения във входа на данни License Plate а този с който вече е регистриран конкретния човек (стария)...

1
NStankov avatar NStankov 18 Точки

Да, ще трябва да си го извадиш от речника :)

0
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

От там е.

0
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

И пак да помоля, ако някой вижда проблема тук: https://pastebin.com/RfHYDr6Y - гърми отново на test 2 и проблема не е, че не връща вече записания номер за използван username! Мерси!

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

Ето, това е поправения код - малко разместване на твоите проверки и дава 100/100 ;)

 При тази задача явно всичко се свежда до поредността на проверките за номер/юзър/регистрация и т.н.

Виж си поправеното решение, иначе ме изкефи че си направил проверката за валиден номер с регекс... Явно следващата седмица за задачите от теб ще искаме акъл ;)

1
23/06/2017 23:50:56
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

мерси за отговора. 

странно... не схващам как решението се променя след разместване на проверките или влагането им една в друга...

иначе регекса го намерих случайно, че другите варианти ми се струваха с още една камара проверки, та регекса изкочи от stackflow

0
Finarfin11 avatar Finarfin11 5 Точки

И аз благодаря за поредността на проверките - помогна ми, понеже бях сложил на първо място проверката за валидност! За в бъдеще винаги ще имам предвид реда, в който са изброени проверките в условията, въпреки че точно за тази задача, все още не мога да разбера логиката за това.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.