Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

spiderbait90 avatar spiderbait90 63 Точки

[C# Fundamentals] Problem 7. Play Catch

Код

Линк Към Задачата

На тест номер 3 ми гърми и не мога да разбера защо.....пробвах дори навсякъде да сложа Try Catch за да ми даде грешен отговор а не да гърми...и пак гърми....направо не мога да повярвам кво се случва :X

Тагове:
0
Module: C# Advanced 29/06/2017 15:38:45
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки
Best Answer

100 / 100 - обърни внимание при печатането на 35-ти ред в .GetRange. приема първо от кои индекс да започне и като второ колко елемента да вземе

0
22/06/2017 20:04:10
spiderbait90 avatar spiderbait90 63 Точки

Благодаря ти....но защо гърми при положение ,че е в try ? аз затова се подведох и търсех другаде грешката.....

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

може да е бъг в джъджа пробвах какви ли не вариянти, между другото като добавиш само 1 към ендиндекс ти дава грешен отговор дори и в нулевите тестове 

0
spiderbait90 avatar spiderbait90 63 Точки

Вече ще знам да не се доверявам на 100 процента на judge :D

0
22/06/2017 20:43:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.