Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

SUPER лятната академия – 8 дни в Родопите обучения и практика по програмиране, дизайн, фронтенд, фотография, видео и екипна работа

Колеги, ако сте от ниво #1 в СофтУни и нямате поправителни изпити, може да се запишете за лятната академия в Девин в периода 29 август - 5 септември (http://www.nakov.com/blog/2014/07/03/super-lyatna-akademia-programirane-web-front-end-design-multimedia-devin-2014-2/). Ще има ваканция между 1 и 15 септември, а изживяването в Родопите си заслужава!

Уговорили сме се с организаторите да могат да участват и студенти от СофтУни (по принцип е за ученици).

8
Events
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

..."и нямате поправителни изпити". Това навежда към някои въпроси: знае ли се вече по-конкретно кога ще са те и кога започва ниво #2? Едновременно ли ще започне с ниво#1 на следващия випуск?

Че ще имаме втора ваканция - е приятна новина, малко повече инфо?

Едит: Да, вече има официална информация по въпроса, благодаря.

2
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

" Ще има ваканция между 1 и 15 септември ..." Някой ако може да поясни какво точно означава това! :) Благодаря предварително.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Понеже няма как да започне веднага ниво #2 (заради поправителна сесия, класирания, събиране на такси) трябва малко време да мине всичко и ще има 15 дни (от 01.09 - 15.09)  за да се случат тези неща. Тоест ти ако не искаш да ходиш на поправителна сесия можеш да си направиш почивка . За ниво #1 не съм много сигурен, но мисля, че ще си започне от 1-ви септември. Съответно става ясно, че ниво #2 ще започне от 15.09

4
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 12 Точки
Прочетох за Лятната академия в Девин и много бих искал да отида, но има една причина която ме спира, всички възможни дати за изпити на курса по PHP съвпадат със семинарите в Девин, има ли как да измести поне една дата да бъде преди или след супер лятната академия. В редовната сесия изпитните дати за курса по PHP са посочени за 29ти и 31ви август .
1
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки
  • 24, 28 и 29 август - изпити по PHP Basics;

Ето тук е графика ;)

0
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

колега, сигурен ли си за тези дати, тъй като в последния емайл за PHP курса пише:

Изпит:

  • 29 август (две групи): от 9:30 до 15:30 часа и от 16:00 до 22:00 часа;
  • 31 август от 16:00 до 22:00 часа.

Иначе и аз някъде бях гледал за тази дата на 24ти...защото и аз ще ходя на академията и се чудя, как ще си направя точно изпита :D

1
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Ами значи ще изчакаме да мине ваканцията за официална информация за датите :)

0
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 12 Точки

Колеги ако има вече записани за супер лятната академия , хайде да се организираме с транспорта, да пътуваме заедно след изпита по PHP.

Аз най-вероятно тръгвам за Девин веднага след изпита, ако има желаещи може да птуват с мен, има свободни места в колата .

0
25/08/2014 11:31:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.