Loading...
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

[Exam Problems] C# Basics - Подготовка за изпит - вариант 8

Здравейте, колеги !

Както обещахме постваме кодът от решенията за задачите, които решихме днес (22.07.2014г.)

Линк към сорс кода можете да намерите ТУК.

Условията можете да изтеглите от ТУК.

Като цяло сме се старали да покажем и обясним малко по-различни начини и подходи в решението на задачите, за да разширим и вашият кръгозор.

Ако има нещо неясно по задачите или обяснението им, можете да задавате въпросите си в тази тема.

 

Видеото от подготовката ще бъде качено утре. Когато се качи, ще дадем директен линк в темата .

Поздрави и успех на изпита!

 

Яна и Кико

5
Programming Basics
quickben avatar quickben 966 Точки

Не сте решили задача №3 със един фор цикъл и брояч както препоръча един "колега"(не му знам името) :)

Лоши хора сте вие :) (шегувам се естествено, просто ми беше интересно как ще се реши по този начин)

Поздрави за начина по който водихте лекцията, беше много "разчупена" и като цяло много готина.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Едно мнение/препоръка да изразя - ако може качвайте първо видеото от компютъра - аз, както и предполагам повечето хора гледат основно него, защото се вижда по-добре кода. Не, че и това от камерата не се вижда, но е по-натоварващо за гледане.

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей, колега. Личното ми мнение съвпада с твоето - аз също по-лесно уча от видеата от компютъра. По технологични причини обикновено е готово първо това от камерата, за това и то бива качено първо. По-добре видео от камерата, от колкото нищо :)

Поздрави!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.