Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvanDobrinov avatar IvanDobrinov 6 Точки

[Programming Fundamentals] 07. Andrey and Billiard не се компилира.

Когато се опитам да предам задачата в джъдж получавам това:

"Compiled file is missing. Compiler output: C:\Users\Administrator\AppData\Local\Temp\tmp649E.tmp(4,18): error CS0234: The type or namespace name 'Http' does not exist in the namespace 'System.Net' (are you missing an assembly reference?)"

При мен обаче кодът работи и не мога да разбера, къде може да има такава грешка. Вече доста време и нерви съм хвърлил по тази задача, така че ако може някой да ме насочи къде точно ми е грешката ще му бъда много благодарен. Ето и кодът:

https://pastebin.com/aeY48wZt

0
Programming Fundamentals 29/06/2017 17:40:03
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки
Best Answer

using System.Net.Http.Headers;  махни това 

0
IvanDobrinov avatar IvanDobrinov 6 Точки

Благодаря, 0/100 ама поне се компилира, няма даже и да се питам от къде се е взело това...

0
Anitooo avatar Anitooo 4 Точки

Може ли малко помощ и за мен? Гърми ми 3-ти тест с грешка при изпълнение https://pastebin.com/Qv1KVf1j

0
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Оф, и на мен ми дава същата грешка, но вече ми омръзна да се занимавам с тая задача.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.