Loading...
gvdimitrov avatar gvdimitrov 6 Точки

Кога е срокът за плащане на изпит от ниво #0 (C# Basics)?

Здравейте!

Колеги, до кога е срокa да се платят тези 50 лева, които са за нулевото ниво. Къде трябва да се внесат парите и има ли някакви срокове за записване за изпита.

 

П.С. Аз съм от групата ,която започна 5 Юли on-line форма на обучение.

 

Благодаря!

4
Programming Basics
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравей,

Аз съм от групата за май месец. При нас започнаха да събират таксата след 4-тата лекция. Предполагам, че и при вас ще е така. Най-вероятно ще пратят имейли на всички от курса, когато му дойде времето. smile 

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

До колкото си спомням трябва да се внесат един месец след започването на нивото. Могат да се внесат по банков път или на място в залата на университета! (можеш да се обадиш за по конкретна информация като банкова сметка и т.н.). Относно записването за изпита ще бъде няколко дни преди самият изпит и ще представлява форма която ще се появи в сайта. Със сигурност ще ви пратят предварително мейли, за да ви оведомят, че ще има запсване.

2
gvdimitrov avatar gvdimitrov 6 Точки

Мерси,колега !

Идеята ми беше, както съм започна на 5 Юли ,мога ли да си внеса парите примерно днес или утре или има точна дата(която не намерих). А относно изпита предположих ,че ще получим известие ,но все пак да питам за да няма после "ама аз си мислех..." :D .

 

Благодаря!

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Дадоха ни дата, но после я удължиха.

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Здравей,

Те изпратиха и-мейли, но не всички са ги получили. Ето точния текст, който те интересува за плащането на изпита и точните дати точно за твоята секция:

Приемният изпит ще бъде на:

  • 22 август от 10:00 до 16:00 часа;
  • 26 август от 16:00 до 22:00 часа.

Плащането за изпита по C# Basics, ще бъде активно от 11 август 2014 г. Ще може да изберете един от 4-те начина на плащане:

  • В брой на място в офиса до залата в Хаджи Димитър (виж на картата);
  • По банков път (ще получите мейл с нашия IBAN и подробни инструкции, ако изберете този начин на плащане);
  • Чрез ePay.bg;
  • Чрез EasyPay.

Тези от Вас, които са се явили на 25 юли, но искат да се явят и на поправката (да си повишат оценката), ще заплатят такса за изпита в размер на 20 лева. Онази от Вас, които не са се явили на 25 юли, но са заплатили 50 лева за изпита, няма нужда да плащат такса отново (тя е валидна).

Поздрави

1
glaruscheto avatar glaruscheto 0 Точки

A плащането по същата сметка и със същия номер, като първият път ли или ще ни изпратят нови? Засега имам само мейл, но нищо не ми излиза на сайта в профила. 

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

На мен в профила вече ми излиза опцията да избера начин на плащане и когато избера по банков път ми дава всички нужни данни. Ако не ти излиза нищо такова можеш да драснеш един и-мейл до хората от СофтУни и те ще ти отговорят с данните по и-мейл или ще добавят опцията към профила ти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.