Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Valeria_Ivanova avatar Valeria_Ivanova 0 Точки

Помощ за 3-годишния лиценз в Maya.

Здравейте. Имам нужда от малко помощ относно 3-годишния лиценз за Maya Software. Понеже избързах и инсталирах програмата само за 30 дни, защото не знаех какво друго да направя. Молбата ми е, ако някой може да ми помогне и да ми покаже как да се сдобия с 3-годишния лиценз. Благодаря предварително.

Тагове:
0
3D Animation
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

При мен стана като в саита на autodesk натиснах под download free trial  Are you a student? Get it free for 3 years  и от там попълних каквото ми искаше на университет въведох Softuni или Software University не помня кое беше и като ми каза че не съществува натиснах добави, попълних каквото искаше и ми даде 3 годишен лиценз

0
03/07/2017 16:38:11
Valeria_Ivanova avatar Valeria_Ivanova 0 Точки

Въпросът ми е как от 30-дневен лиценз да получа 3-годишен.

 

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

По същия начин само че не теглиш програмата а си преписваш Product key в maya

0
03/07/2017 17:07:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.