Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

java и c# са горе долу на едно ниво но java е малко по сложна защото за някои прости неща се пише повече и липсват някои "екстри от c#"  останалите 2 са наи лесни 

0
04/07/2017 17:44:31
AnnaProgrammer avatar AnnaProgrammer 74 Точки

Java - пишеш много за да постигнеш малко laugh

2
Nikolai.M avatar Nikolai.M 1 Точки

И аз това забелязах laugh Мисля, че ще stick-вам със C# или JavaScript Dev.

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

C++ според мен е доста по-труден от другите езици.

0
03/07/2017 20:56:40
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

Ако става въпрос за всички езици наи труден е машинния език после асемблер devil

1
Nikolai.M avatar Nikolai.M 1 Точки

За изброените по-горе езици питах, но благодаря за изказаното мнение! :)

1
HristoSpasov avatar HristoSpasov 36 Точки

Ето тук има една подходяща класация => https://www.techworm.net/2016/05/worlds-five-difficult-progamming-languages-learn.html ;)

0
Nikolai.M avatar Nikolai.M 1 Точки

Благодаря за линка! Ще го прегледам с удоволствие.

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

зависи на какво ниво , ако става въпрос за начално ниво всички са еднакви и ще ти е еднакво лесно на които и да е но като почнеш да навлизаш с времето в материала ситуацията се променя , в тех модула съм с  с# реших да си пусна едно две видеа от следващата част на техмодула а именно софтуерните технологии, ами направо се уплаших от това колко може да са увъртяни нещата php изобщо съм го отписал наравно с джавата фаворитите са ми на първо С# след това javascript koito taka ili inaче ще го учим обезателно нататък 

та мисълта ми понеже ще наблягаме на уеб технологиите виж за теб кои от езиците ще ти е наи разбираем но не под формата на цикли или ифове до там всички си приличат

0
Ewssi avatar Ewssi -3 Точки

Според мен С++ е труден език, той е доста стар и пишеш много повече от C# например. Но си заслужава да го науиш, защото е интересен и ти гарантирам, че после ще ти е много по-лесно да научиш който и да е език. Поздрави!

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Нито един от изброените езици, не може да се причисли като "труден" - всички са C базирани езици от високо ниво, които са направени с цел достъпност и са доста близки помежду си.

Колкото по-надолу слизаме в йерархията, толкова по-сериозни стават нещата - ако се чувствате наистина късметлии, може да пробвате някой диалект на Assembly. Или ако искате нещо от високо ниво, което пак да има известна доза mindfuck - Haskell е също интересен избор.

0
07/07/2017 15:10:21
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.