Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

HanBozdugan avatar HanBozdugan 4 Точки

[Homework] JavaScript Basics - DOM & Events Task 3 - Грешка в условието

Относно трета задача - струва ми се, че част от текста е хапната -

Write JavaScript code hideOddRows.js that attaches to the button lick event and hides the odd rows of the table when clicked.

 

Може ли някой да ми каже какво се има предвид в съчетанието button lick event?

 

 

Тагове:
Anonymous:
Fixed. Closed. Не предразполага към дискусия. Бъгове и грешки се report-ват на info@softuni.bg или на https://softuni.bg/contacts
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Или пък:
Most popular tags for this image include: love
2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Заглавието (предразполага към двусмислици) и категорията (за теми с техническа насоченост) не са ок, променям ги.

 

По темата:

randomLickableObject.addEventListener('lick', function(){

doFluffyThing();

}); 

0
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Здравейте,

малко ме подразни отношението ви към  труда на колегите ни. 

Всички имаме някакво логическо мислене и в такива ситуации би трябвало да се сетим какво да правим. 

Ясно е, че е  click, а не lick.   Замислете се! Какво се прави с един бутон...

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не мисля, че някой е искал да омаловажи труда на колегите ни. В момента заедно с още няколко човека правим презентации и домашни за фаст трака по PHP и наистина е доста изморително и се допускат такива грешки. В случая темата е, за да се сигнализира и да се поправи когато има време, все пак материалите се разпространяват масово в интернет и не е редно да има грешки, било то и толкова незначителни. Първата ми реакция като видях темата беше да я инста-локна, но прецених, че авторът не се заяжда, а просто докладва по леко разчупен начин, заради получилото се словосъчетание. Иначе на всички е ясно какъв трябва да е реалния евент.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.