Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

t_zhelev avatar t_zhelev 24 Точки

Алгоритми Юли 2017 - поправка?

Знам, че е доста рано, но искам да питам дали се предвижда да има поправка за изпита от отворения курс за алгоритми от Юли 2017. Не че не искам да го взема от първия път, но има силна вероятност да не мога да се явя на редовния и искам да знам какви са ми алтернативите :)

Тагове:
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Никога не е ранно...И аз имам същия въпрос както за Структури от данни, така и за Алгоритми. Беше ми казано преди време, че със сигурност ще има поправки и за двата курса. Но кои са датите? Виждам две дати сложени за септември: 9-ти и 16-ти при разписанието на залите в CodeGround, но и на двете пише Алгоритми. Може би едната е поправка за Структури от данни, а другата за Алгоритми. Може ли да се изчисти това...?

1
04/07/2017 23:54:55
pezereto avatar pezereto 15 Точки

Някаква информация има ли все пак за структури от данни поправка ....

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.