Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

[Exam Problem] JavaScript Basics Sample - 01.Cognate Words

Здравейте колеги!
 Изпитвам проблем с Judge-а при решаването на първата задача от примерния вариант на изпита по JS. Ето го кода: http://pastebin.com/q623QYw7 . Дава ми 20 точки в Judge-а (хващам ги от вариантите, при които трябва да се изпише "No"), а при останалите ми гърми и на нулевите тестове ми пише подобни неща:

Expected output:
a|b=ab
ab|a=aba

Your output:
a|b=ab
ab|a=aba

Гледах за разни празни пространства, какво ли не. Единствено се чудя да не би това, че добавям еедно '\n' дори и на последния елемент от string-а да прави проблем.
0
JavaScript Fundamentals
Anonymous:
На въпроса е отговорено.
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Best Answer

Вероятно имаш някъде (отрепд или отзад) някакъв whitespace. В този случай не се тримва, защото чекера е :"Checker: Sort lines " тоест сортира редовете без да маха нищо. При решението което си дал добавяш нов ред навсякъде, което ти чупи явно нещата :). Най-лесният начин е да ги push ваш в един масив май и после да ги принтиш  - array.join('\n')

2
Reath avatar Reath 188 Точки

Предполагам това последно \n даваше проблем. използвах join и всичко си дойде на мястото. Благодаря!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.