Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sportsman avatar sportsman 137 Точки

[Technical Issue] WebStorm - Проблем при debug-ване

Здравейте. При debug-ване с Web Storm много често се случва да се прекратява процеса и отдолу ми изписва: Process disconnected unexpectedly. Някой знае ли защо се получава така и как може да го оправя?

4
JavaScript Fundamentals
Desso avatar Desso 146 Точки

Добавил ли си Node.js от File - Settings - JavaScript - Libraries - Node.js Globals ? И на мен ми изписваше постоянно тази грешка и въобще не можеше да се debug-ва, но като го добавих се оправи.

2
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Направих го, но сега вместо да ми изписва process diconnected unexpectdely ми изписва Connecte to 127.0.0.1:1170.Мерси, все пак, колега и ако имаш решение на 2рия проблем кажи.

Поздрави

3
Desso avatar Desso 146 Точки

За съжаление нямам. При мен се оправи единствено с цъкане на Node.js и последващо рестартиране на Webstorm. После създадох нов проект с нов .js файл и взе, че тръгна. И аз не знам защо ;) Успех

1
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Здрасти,

Натисни alt-F9. Ще се отвори прозорец с точките на прекъсване, които си слагал.  Махни всички отметки и натисни клавиша Done. При  мен така се оправи.

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Натискам alt+F9 и не става нищо. Не знам защо така. Благодаря все пак.

2
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Пробвай друго.  В ляво в прозореца на дебъгера и ма бутони за спиране пускане. Под тях има бутон с едни кръгчета "View Breakpoints".  Като се отвори прозореца махни всички отметки в него.

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Направих го, но не виждам смисъла. Аз мога да си махна breakpoint-овете просто като ги натисна с ляв бутон. Пак ми изписва Connected to 127...и някакви числа. Отначалото когато започнах да използвам web storm-а ми правеше проблеми с дебъгването, но рядко, а сега въобще не мога да дебъгвам. :(

2
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Добре, а можеш ли да пуснеш JavaScript файл от уебсторм-а и да ти изпише резултата на конзолата?

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Да мога. Имам проблем само с дебъгването.

2
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

A я пробвай да пуснеш дебъгера на програма, която знаеш, че работи.

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Пробвах с Visual Studio и с Eclipse и си върви както трябва. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.