Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Andrey12 avatar Andrey12 15 Точки

Допълнителна подготовка за повишителния изпит по C# Basics

Здравейте,

След изпита вчера със сигурност ще трябва да явявам на повишителния, когато и да е той.

Не знам дали ще има допълнителни подготовки, както преди този изпит. Четох в една тема за индивидуалните уроци по програмиране и бих се възползвал от помощ за повишителния изпит - в удобен час за всички, на място в Университета.

3
Programming Basics
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Като кандидатствахме нашия випуск - преди повишителния с един колега предложихме да помогнем на тези, които ще се явяват като направим "седянка" с решаване на задачи, но нямаше достатъчно желаещи - имаше повече желаещи да помагат отколкото да им бъде помогнато. Ако намериш още 3-4 човека като теб - няма проблем да отделим няколко часа, иначе допълнителна официална подготовка едва ли ще има.

1
Karamazov avatar Karamazov 0 Точки

 Аз съм от тези на които ще им трябва помощ ;)

0
slavek avatar slavek 51 Точки

И аз имам нужда от помощ. Само напишете дата и час и съм там.

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Аз бих помагал с каквото мога. Стига да е след работа съм склонен да отделя няколко часа.

2
dilieff avatar dilieff 2 Точки

И аз сьм "за", от нуждаещите се. Все още не е възможно записване за поправителен за Ниво 0, или? Гледах в тази публикация https://softuni.bg/news/new-courses-and-timetable-from-September че уж било възможно все още да се запишем само за изпит за 22 август, но като пробвах от формата за кандидатстване не ми излиза Сезон Септември 2014 а само Сезон Януари 2015, някой има ли представа?

2
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

Здравейте!
Аз също имам нужда от допълнителни уроци, но не знам към кого да се обърна . Не съм от София , така че няма смисъл да идвам за няколко урока по няколко часа ,пък и няма нищо конкретно в двете теми . За това нека който има свободно време през Август и може да ми отдели 10-на дни поне , да пише тук и след това да се уговорим за дни ,часове , заплащане и т.н.

Смятам че, наистина имам нужда от индивидуална помощ , за това ще съм много благодарен , ако има кой да ми отдели  повече от времето си през идния месец!

0
Villy avatar Villy 1 Точки

И аз съм от хората,имащи нужда от помощ,бях много сигурна,че ще се справя,но се оказа,че съм се лъгала доста!Само кажете дата и час.Не съм от София,но ще пътувам!

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз лично съм свободен и нямам против да помагам (може и дистанционно, със Skype или TeamViewer примерно).

Разбира се, трябва да се има предвид, че съм новак, т.е. естествено е за предпочитане да ти помага някой, който е доста по-навътре в нещата. Но за C# Basics смятам, че съм достатъчно подготвен да дам едно рамо на други колеги.

Сложил съм си скайп в профила, някой ако има желание може да пише.

2
kliko avatar kliko -2 Точки

Аз също мога да помагам дистанционно.

0
tdsamardzhiev avatar tdsamardzhiev 77 Точки

Здравейте,

Бих се радвал да помогна безвъзмездно на някой колега, който има нужда. Можете да ме намерите на координатите от профила ми. 

3
slavek avatar slavek 51 Точки

Здравейте колеги!

Направих запитване в СофтУни кога залата е свободна и отговора е следния:

"Здравейте,

Може да идвате, няма никакъв проблем. От 2-ри до 10-ти август СофтУни няма да разботи (излизаме във ваканция). След това, стига да не се провеждат курсове и да не смущавате учебния процес, може да се подготвяте."

Предлагам на всички които са назад с материала да почнем да се събираме за да решаваме задачи от минали изпити след 10-ти август и да наваксаме с коденето защото няма много време до следващия изпит! 

 

 

2
Andrey12 avatar Andrey12 15 Точки

Имаш предвид след 10-ти?

0
slavek avatar slavek 51 Точки

Да, моя грешка. След 10-ти.

0
Andrey12 avatar Andrey12 15 Точки

Супер, само да се уговорим и с обучаващия ни и всичко е точно.

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Страхотна тема и идея. И аз имам нужда от малко помощ и такава инициатива - да се събираме и да си помагаме за предстоящия изпит, е супер! Когато има избрано време, удобно за всички, и аз участвам!

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Колеги,

Както казах по-горе, готов съм да помогна. То ще е полезно и за мен - ще си упражня знанията. Но може да пропусна темата. Така че ако организирате нещо, може някой от вас да ми драсне две изречения във Фейсбук и да се опитам да се включа.

1
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

filkolev, това е скайпа ми : ivan.91.1  може да ме добавиш , понеже линка за скайп от профила ти ми се чупи . Нека и други, които могат да ми помогнат, да пишат !  laughing

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.