Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TheArchitect avatar TheArchitect 14 Точки

[3D Animation] Skeleton problem

Здравейте,

Изградил съм скелета. Тъй като започнах да връзвам Curves към Joints, според последната лекция, установих, че не мога да избирам определени сегменти от скелета. Приложено качвам screenshots, като съм маркирал, кои не подлежат на селектиране.

https://drive.google.com/open?id=0B2d7fN7bHxkYTktxYm54dWNuTG8

Това въпрос на опция при селектиране ли е или при изграждането на скелета е пропуснато нещо? 
Някой знае ли как може да се оправи? :?

Тагове:
0
3D Animation 16/07/2017 15:40:25
flareset avatar flareset 140 Точки
Best Answer

Здравей, тези сегменти започват от обща става и затова се избират всичките - принадлежат към нея. Ако искаш да са отделно, правиш разклоненията и след това закачаш началните им стави към началната става на гръбнака (Move Tool + V).

0
16/07/2017 15:37:38
smileee00 avatar smileee00 11 Точки

Здравейте! Направих го, но не ми се получи. Сигурно аз не съм разбрала. Бихте ли го обясни с други думи? Благодаря предварително!

0
MarielaShaleva avatar MarielaShaleva 10 Точки

Направи повече кокалчета на гръбнака, моя примерно е с две, а врата с трето

0
smileee00 avatar smileee00 11 Точки

Стана! Благодаря!

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.