Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

athristov avatar athristov 29 Точки

[Programming Fundamentals] Lambda and LINQ - More Exercises - 3. Camping

Привет на всички , някой може ли да ми каже защо ми гърми задачата на 66/100. https://pastebin.com/RXbPHFCG

Гледах и решение с два речника единия от който е за нощувките, но желая да го направя с 1. Възможно ли е и по начина по който съм го направил? Благодаря.

Тагове:
0
Programming Fundamentals 17/07/2017 23:40:55
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

да на прав път си но ако ти подадът вече записан кемпер трябва да пропуснеш входа

и още нещо кемперите маи се подреждаха по дължина на имената 

тотал сум може също да ти е равна на 

итем.валю.сум();

и това е долу горе иначе изглежда вярна.

моето решение е с клас ако може да ти помогне

0
athristov avatar athristov 29 Точки

Да , но в условието пише , You will not receive the same camper model twice for a single person. Може ли да се разчита изобщо на тези неща дето ги пишат под задачите, и също е упоменато, че кемперите се подреждат по реда на въвеждане.. 

 

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

If two people have an equal count of campers, order them by the length of their names in ascending order

foreach (var person in result.OrderByDescending(c => c.Value.Count()).ThenBy(p => p.Key.Length)) <=

и мина със 100, объркал съм в горния коментар не кемперите а хората 

 

 

1
17/07/2017 18:47:30
athristov avatar athristov 29 Точки

Да така вече се получават работите както трябва. Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.