Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

Не ти ли излиза директно в IDE-то? Settings > Languages & Framework > ... ?
Иначе ето линк

0
AtillaOmer avatar AtillaOmer 13 Точки

Там си е с другите две библиотеки обаче като избирам нов  symfony проект и не ми излиза да избирам версия и като дам финиш ми дава грешка. благодаря за линка ще се опитам от там, ако ли не с PHPStorm.

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

Ако все още не си си решил проблема - виж във фейсбук групата - там няколко човека са се сблъскали с такъв проблем, какъвто мисля имаш и ти. 

0
valchak avatar valchak 68 Точки

Имах абсолютно същия проблем. Използвах IntelliJ IDEA 2017.2  с plugin-a за PHP и Symfony, но и при мен липсваха полетата, където мога да избера версията на Symfony. Трябва да си с версия 2017.1 на IntelliJ IDEA или PHPStorm, за да можеш да стартираш нормално Symfony-проекта. Аз в момента съм с IntelliJ IDEA 2017.1.3 и PHPStorm 2017.1.4 и Symfony върви без проблеми.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.