Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

boyanov avatar boyanov 65 Точки

Пробелмче със сайта

Попринцип не е болка за умиране но на много от бутоните не се вижда целия текст който е въведен в тях. Това не ми е приятно, защото често ползвам търсачката и понеже не пиша често на български на клавиетура и правя разни правописни грешки. Та въпроса ми е това само при мен ли е така или при всички ?

Тагове:
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Какъв браузър ползваш? Наскоро един колега беше пуснал тема с бъгове във Firefox. Сайтът е правен като че ли за Chrome и с него няма много проблеми, но с мозилата се уверих, че има повече.

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Ползвам Firefox, но ги имам всичките. Вече ще ползвам Chrome за софтуни :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.