Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

maya.peneva avatar maya.peneva 18 Точки
Best Answer
  • Spy – holds the code number of the spy (int).

Направи code number int :)

0
gadjov avatar gadjov 115 Точки

100/100 Благодаря!

Така е койте не чете хубаво условията...

1
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Методът за мисията не се ползва никъде явно, защото в моето решение не го викам, а си минава.

Разгледах цялото решение, но при такова голямо решение честно казано ми е трудно да забележа проблем. 
Не знам дали тестовете са само вход-изход или има и такива за проверка на интерфейси. Например виждам, че нямаш интерфейси за мисия и поправка. Ако искаш пробвай да ги сложиш да видим дали ще има разлика. 

Иначе може да сравниш твоето решение с моето от Гитхъба ми ако ти свърши работа.

1
24/07/2017 09:03:32
gadjov avatar gadjov 115 Точки

Оказа се, че code number в Spy ми е string вместо int. Иначе интерфейсите за мисията и поправкаата не съм ги добавял, защото са единичен случай и  не се налага преизползването на код.

И все пак благодаря за отделеното време!!!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.