Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiYanov avatar GeorgiYanov 5 Точки

Проблем с посоката на въртене на колелата при възпроизвеждане на анимацията

Здравейте,

когато движа обекта с Move на ръка и по бавно колелата се въртят в правилната посока напред, когато обаче създам двата ключа и възпроизведа анимацията, колелата изглеждат все едно че се въртят назад, а обекта се приплъзва по земята, при някой друг получава ли се същото.

също така и скороста ми е различна с показаната от лектора, при едни и същи параметри на транслацията и брой на кадрите

Тагове:
0
3D Animation 25/07/2017 07:29:27
dminkov avatar dminkov 37 Точки
Best Answer

Здравей,

 

Ако сменяш кадрите по-бавно, отново ли изглежда, че се въртят назад колелата? Мисля че и при мен се получаваше нещо такова, но мисля че е оптична илюзия - очите не могат да възприемат толкова бързо движение и мозъка си интерпретира ситуацията по собствено усмотрение.

 

Относно скоростта... Може би трябва да си я нагласиш ръчно спрямо твоите колела. Възможно е да има разлики в размерите и от там да идва несъответствието.

0
MarielaShaleva avatar MarielaShaleva 10 Точки

При мен се получи при втория опит с тези настройки ляво ротате по х 348.045, дясно ротате по х отрицателно 353.287, но зависи къде точно е тялото на робота, промени му позицията преди дадеш втория ключ на всяко едно колело за 270 кадър. На кадър 100 л—1.197, д—0 това е първи ключ, втория на 180 и - 229.106, или изравни и двете на 180 и тествай

0
28/07/2017 12:58:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.