Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViktorDakov avatar ViktorDakov 15 Точки

Изпращане на домашни

Здравейте,

както знаете първите две домашни не са задължителни за курса. Третото, обаче, е. Променихме малко формата, в който трябва да го изпращате, тъй като проектите могат да станат големички.

 

Ще трябва да качвате целия проект в https://github.com и да давате само линк към него, за да си го клонира този, който ще ви проверява.

 

Важно е да качвате и кода, а не само готова игра, за да може проверяващият да ви даде препоръки дали пишете качествен код, дали спазвате добрите практики в Unity и да ви даде други идеи.

 

Ако имате някакви въпроси по домашното  или как да го изпратите, съм на разположение да ви отговоря :) 

 

Поздрави,

Виктор

Тагове:
1
Unity 3D 26/07/2017 16:58:14
flareset avatar flareset 140 Точки

Здравей! Имам няколко въпроса. В тоя гитхъб всеки (от цял свят) може да гледа качения проект, нали? Кой (ще) е проверяващият? В първото незадължително домашно имах възможност да разгледам и оценя произволно домашно, но не го оцених защото не съм изучил и половината материал от книгата по C# на Наков, а не ми се иска да подведа с ограничено мнение човека.  Как да разбера кой е оценил моето домашно, че да му благодаря и да го питам за нещо? Крайният срок за домашното от миналата седмица наистина ли е до 31/08/2017 23:59:59? Не че имам против, даже е добре, защото съм зает с други неща в монента, но за всеки случай да знам да не е печатна грешка този дълъг срок.

0
M.Yankov avatar M.Yankov 52 Точки

Да, всеки може да види проекта ти в Github, стига да не е private ($7/month)

Проверяващия би трябвало да е анонимен, Ще получиш коментар на домашното след което ще можеж да маркираш коментара като полезен или неполезен.

Не съм сигурен, но няма как да се свържеш с човека който ти е оценил домашното - освен ако не си оставил кординати

До колкото знам идеята на оценяването на домашните е да е анонимно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.