Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v.krastev avatar v.krastev 54 Точки
Best Answer

Здравей!

https://pastebin.com/GxWJ1R5E

аз съм онлайн - от липса на време и аз изостанах с две лекции и три домашни, и падна здраво гледане и решаване няколко дена за да понаваксам - дори да нямаш време и да изпускаш сроковете за домашното - по-съществено е после да си пуснеш лекцията един, може и два пъти, да изрешаваш сам лабове, домашни, да пробваш това, ако го направя по този, а не по онзи начин, какво ще стане.. но най-вече съвета ми е - гледай лекциите!!!!! лекторите в началото се затрудняваха, но сега придобиха самочувствие и спокойствие и си обясняват и показват всичко, включват много странични и полезни неща, гледай ги. даже аз домашното като си реша си пускам видеото да гледам те как решават задачите и така.

иначе по кода - питай, ако има нещо!

поздрави!

0
keero avatar keero 1 Точки

Благодаря, колега! Да, прав си, важно е да се ръчкаш сам  и така се учи най-добре, по-принцип го правя, но от работа понякога няма време, аз мисля да отделя 1 седмица преди изпита да изгледам всичко. :) 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.