Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Lachezar_S avatar Lachezar_S 3 Точки

Достъп до по-старите курсове

Здравейте, не знам да ли е бъг или така трябва да работи системата но за да имаш достъп до материалите от изминалите курсове(по-точно курсът по PHP Fundamentals от януари 2017) системата изискава да се запишеш за курса.

Тагове:
3
Предложения и проблеми 28/07/2017 10:43:31
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

това и аз го установявам - и за photoshop курса е така, и за web basics курса е така... 330 лева дигане на онлайн таксите, за да са заключени курсовете - идилия.

2
a_tifonoff avatar a_tifonoff 26 Точки

Най-вероятно вече е преодоляна времевата бариера. Това дава възможност всеки регистриран в Софтуни да влезе в паралелна реалност и да запише отдавна приключил в нашата реалност курс. Че даже и да си плати за това.

1
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Да малко тъпо се получава , защото и аз мисля да записвам PHP , и искам да се подготвя малко преди да почне самия курс септември , но с тия заключвания май няма да е.

1
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Първоначално видеата от всички курсове бяха достъпни, било то отворени или от основната програма, платени или безплатни.
В последствие имаше достъп само до т.нар. безплатни курсове и такива от основната програма.
След това бяха достъпни само от основната програма, но след като вече са приключили.
Сега и това се промени - вече може да достъпваш само такива, за които си платил + programming basics и малка част от курсовете от вътрешната програма.
Например, можеш да гледаш видеа от тех модула, но не и от php или js web. Но пък сега от Angular 2 са достъпни, докато от Express не са... Не разбирам какво точно е правилото и защо поне не оставят достъпа до всички курсове от четирите "професии".

Да отговорят от счетоводството колко пари ще загуби SoftUni от това да не прави youtube видеата private. Аргументите за тези решения са неясни и мъгливи. Нищо лошо няма да се случи, ако може да гледаме видеа. Напротив - много ще се помогне на хората, които имат интерес да започнат да се занимават с програмиране, а също и на тези, които вече са записали някакви курсове и просто искат да научат нещо ново в свободното време.

Нали каузата беше по-важна от бизнеса? Или това само интервютата се говори?

5
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Ти въобще четеш ли за какво си говорим? Къде прочете, че "рева" за 300 лв? Къде въобще съм споменал цената? Качеството не се подобрило - точно обратното. Повечето хора , които сме онлайн, сме онлайн, защото работим и така или иначе Live streaming-а не ни засяга. Ако бяхме свободни по време на лекцията, щяхме да сме присъствено.

"...и те трябва да ядат" - гладни ли ще останат, ако върнат достъпа до видеата поне от вътрешната програма?
       Ако не можеш да видиш понижаването на качеството на обучение, преподаване и организация, то или си нов, или просто си като онези "защитници на СофтУни", които виждайки и най-дребната градивна критика към академията, веднага атакуват с огрома ярост т.нар. "хейтъри".

3
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Градивната критика е в това, че в продължение на три години видеата от вътрешната програма бяха достъпни за всеки, който има регистрация. През тези три години СофтУни не фалира. Напротив - забогатя. И като забогатя спря достъпа. Защо?

0
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Добре, обедняли са, за решенията им - ами така са си решили и не можем да задаваме въпроси, а дори и да ги задаваме те не са ни длъжни и не трябва да отговарят..
Lol, I'm out.
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.