Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milentertimend avatar milentertimend 25 Точки

И аз попаднах на такава задача, която дава 100/100 при грешно решение.

0
desislava777 avatar desislava777 165 Точки

И на мен ми се случи един път такова нещо. Не ми се вижда нормално при наличие на грешка да се получават 100 точки.

0
Kristiyan93 avatar Kristiyan93 34 Точки

Пробвай да замениш decimal с double. Това е моето решение https://pastebin.com/8Taq1ezz

0
milentertimend avatar milentertimend 25 Точки

И като го замени, какво ще се промени? Друга е идеята на тази тема.

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Нормално е от гледна точка на точкуването (поне според мен), защото не се дават точки на зеро тестовете (тъй-като при тях ни се позволява да видим при даден определен вход, какъв изход се очаква да се получи - според мен нещо като посказка - както е при домашните и затова поне според мен не ни се дават точки за даденият тест). Т.е. конкретно в тази задача има 8 теста и ако те всичките минават си взимаме 100-те точки, без значение, че зеро-тестовете не минават и затова (поне според мен). И на мен ми се случи подобно нещо, но доста отдавна при решаването на една от изпитните задачи.

А иначе от всяка друга гледна точка (и пак според мен) не е нормално и трябва да се оправят нещата.

ето и моя код на тази задача, като ми минават всички тестове, включително и зеро-тестовете:

https://github.com/koksiBG/Programming-Basics-Exam-18.12.2016/blob/master/Flowers/Flowers.cs

И както се казва една задача може да се реши по различни начини.

 

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Най жалкото е че мина една седмица и нищо не е оправено.....
Как да искаш да докладваш грешка отново като виждаш нищо не се оправя.....

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.